Transmitter Solutions 310LID22K 310 MHz Firefly SU7CCF32B 2 Button Mini Remote Control
Product Model -310lid22k
16% OFF
from 2 pcs.from 5 pcs.
Availability: In Stock
(Quantity shipping discount applied at checkout)
Availability: 748 in stock
Quantity
This Transmitter Solutions 310LID22K compatible unit is also compatible with the following products:
Product Features
Activates two Delta-3 receivers
Test/operate LED
Key ring clip, battery, and programming manual included
Power: 12 V battery
Frequency: 310 MHz