Transmitter Solutions 310LID21K 310 MHz Firefly SU7CCF31B Mini Key Chain Remote Control
Product Model -310lid21k
18% OFF
from 2 pcs.from 5 pcs.from 10 pcs.
Availability: In Stock
(Quantity shipping discount applied at checkout)
Availability: 9987 in stock
Quantity
This Linear DNT00026 compatible unit is also compatible with the following products:
Product Features
Activates one Delta-3 receiver
Test/operate LED
Key ring clip, battery, and programming manual included
Power: 12 V battery
Frequency: 310 MHz