Transmitter Solutions 300MCD21V Stinger SU7CCS3001BV 300 MHz Visor Remote
Product Model -300MCD21V
15% OFF
from 2 pcs.from 5 pcs.from 10 pcs.
Availability: In Stock
(Quantity shipping discount applied at checkout)
Availability: 407 in stock
Quantity
This Transmitter Solutions 300MCD21V Stinger SU7CCS3001BV 300 MHz Visor Remote  is compatible with your Multi-Code 3089 / 3089-11 and can provide you a much smaller unit with the same if not better performance compared to your existing Multi-Code remote. This unit is simple to program just set the 10 on/off dip switches to match your existing remote control.