Transmitter Solutions Hive 300 or 310 MHz Garage Door Radio Receiver with Programmable Relay Hold Timer HIVE300310TH
Product Model -HIVE300310TH
18% OFF
from 2 pcs.
Availability: In Stock
(Quantity shipping discount applied at checkout)
Availability: 5 in stock
Quantity
Works with the following remotes
  • 300 MHz 10 Dip Switch
  • 310 MHz 10 Dip Switch
  • 310 MHz 8 Dip Switch
Product Features:
Dual Channel controls 2 devices
Wiring harness included
Wire antenna
Power: 24 VAC/VDC